ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
dominik

 Dominik Wilczek jest uczniem II klasy Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół w Iwoniczu. Chłopiec w 2014 roku uległ wypadkowi, spadł z drzewa z wysokości 5 metrów i doznał urazu kręgosłupa. Zdiagnozowano u niego złamanie kręgosłupa ze zwichnięciem trzonów Th7-Th8 z całkowitą plegią kończyn dolnych. Uszkodzenie kręgosłupa i utrzymujący się niedowład kończyn dolnych uniemożliwia Dominikowi samodzielną egzystencję.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Caritas 
KRS- 0000246791
Konto Bankowe : 25 1090 2750 0000 0001 0482 0437
z dopiskiem „ Dominik Wilczek- Leczenie”

Chłopiec nie chodzi, przemieszcza się na wózku, wymaga stałej pomocy drugiej osoby. Ze względu na obecny stan zdrowia Dominik nie uczęszcza do szkoły, objęty jest nauczaniem indywidualnym. Jego kontakt z rówieśnikami i otaczającym go światem jest ograniczony. Wymaga stałej rehabilitacji i zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne. Koszty leczenia przewyższają możliwości finansowe rodziców. Możemy pomóc Dominikowi przekazując na powyższe konto 1% podatku dochodowego za 2016 rok.

dominiki2