ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 Czas oczekiwania na Boże Narodzenie to najpiękniejszy okres w roku. W świątecznej atmosferze, wieczorem 21 grudnia, odbyło się w szkolnym internacie tradycyjne spotkanie wigilijne. Tegoroczne spotkanie było szczególne. Uczestniczyli w nim obok nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów mieszkających w internacie także zaproszeni goście.

 Szkolną wigilię zaszczycił Pan Adolf Kasprzyk- wicestarosta krośnieński oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Spotkanie rozpoczęło powitanie wszystkich przez dyrektora Leszka Zajdla i wspólna modlitwie poprowadzona przez ks. Sebastiana Muchę. Następnie na sali pojawili się szkolni kolędnicy ze śpiewem i życzeniami.

 Po występie młodzieży przyszedł czas, by w radosnej atmosferze podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia i przy dźwiękach kolęd zasiąść przy wigilijnym stole.

 Galeria z Wigilii