ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image02

 We wtorek 6 grudnia 2016 r. Żaneta Wojtowicz i Ewelina Podobińska z kl. II LO oraz Monika Urbanek i Paulina Kamińska z ITŻ wraz z opiekunem, panią M.Blicharczyk, reprezentowały naszą szkołę i Szkolne Koło Caritas podczas Ogólnopolskiej Konferencji „Wolontariat – przestrzeń czynienia dobra”.

 Konferencja została zorganizowana w Roku Wolontariatu przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w Centrum Wystawienniczo- Kongresowym w Jasionce. Adresowana była do szkół i instytucji charytatywnych z terenu Podkarpacia.
 Uczestnicząc w III panelu dyskusyjnym Wolontariat jako kapitał społeczny, mieliśmy okazję podzielić się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z podejmowaniem działań na rzecz osób potrzebujących. Podsumowaniem konferencji była debata oksfordzka – dyskusja nad tezą: „Wolontariat nie jest bezinteresowny”.