ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
munduriada

Zespół Szkół w Iwoniczu był organizatorem powiatowej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się odpowiednio 24 i 29 listopada 2016 roku.

Najpierw do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Zgłosiły się trzy szkoły powiatu krośnieńskiego, które rywalizowały systemem każdy z każdym do trzech wygranych setów.

Doskonale zaprezentowały się uczennice naszej szkoły, które wygrały obydwa spotkania awansując do zawodów rejonowych. Najpierw wygrały z ZSGH Iwonicz Zdrój 3 : 1, a następnie pokonały MZSP Miejsce Piastowe 3:2.

Indywidualnie, najlepszą zawodniczką turnieju okazała się uczennica klasy II LO Paulina Czekaj, która wygrała wszystkie spotkania. Z bardzo dobrej strony pokazała się także druga z naszych reprezentantek Ewelina Michalik uczennica klasy III TŻ.

W rywalizacji chłopców wzięło udział sześć szkół. Grano systemem każdy z każdym w grupach, następnie odbyły się spotkania półfinałowe, a na koniec mecze o trzecie i pierwsze miejsce.

Nasza drużyna w składzie Marcin Lenik (kl. III LO) i Patryk Wiernusz (kl. I TŻ) zajęła IV miejsce i nie awansowała do kolejnego etapu rywalizacji. Należy jednak podkreślić, że porażki których doznali były nieznaczne i odniesione po zaciętych pojedynkach. Zarówno mecz półfinałowy, jak i ten o trzecie miejsce zakończył się wynikiem 2:3 dla przeciwników.

Wyniki rywalizacji dziewcząt:
ZSGH Iwonicz Zdrój – ZS Iwonicz 1 : 3
MZSP Miejsce Piastowe – ZSGH Iwonicz Zdrój 1 : 3
ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 3 : 2

Wyniki rywalizacji chłopców:
LO Rymanów – ZS Jedlicze 3 : 0
LO Rymanów - MZSP Miejsce Piastowe 2 : 3
ZS Jedlicze - MZSP Miejsce Piastowe 0 : 3
ZSGH Iwonicz Zdrój – ZS Iwonicz 3 : 2
ZSGH Iwonicz Zdrój – LO Dukla 3 : 0
ZS Iwonicz - LO Dukla 3 : 0
MZSP Miejsce Piastowe - ZS Iwonicz 3 : 2 półfinał A
ZSGH Iwonicz Zdrój - LO Rymanów 3 : 1 półfinał B
LO Rymanów - ZS Iwonicz 3 : 2 mecz o III miejsce
ZSGH Iwonicz Zdrój - MZSP Miejsce Piastowe 3 :1 finał