ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
munduriada

W dniu 30. 11. 2016 roku w Krośnie odbyły się zawody Rejonowej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt.

Drużyna naszej szkoły występowała w następującym składzie: Patrycja Wiernusz (III LO), Kinga Sobiecka (III LO), Ewelina Turek (III LO), Magdalena Lenart (III LO), Barbara Szumańska (III LO), Sylwia Solecka (III LO), Anita Sobiecka (II LO), Natalia Zbozień (II LO), Aleksandra Tkacz (I LO), Aleksandra Wiernusz (II TŻ), Małgorzata Hajduk (I TŻ), Karolina Teleżyńska (I TŻ).

W zawodach udział wzięły cztery drużyny. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta naszej szkoły spisały się świetnie. Prezentując efektowną i skuteczną grę wygrały wszystkie trzy mecze i wywalczyły awans do półfinału wojewódzkiego. Dwa pierwsze mecze zarówno nasza drużyna, jak i drużyna I LO w Krośnie, wygrały z zespołami z Jasła i Strzyżowa. O zwycięstwie w turnieju decydował ostatni mecz pomiędzy ZS Iwonicz i I LO w Krośnie.

Ogromne emocje na parkiecie – do przerwy to drużyna z Krosna prowadzi 5 : 4 . Drugą połowę nasze dziewczęta zagrały bardzo dobrze, zarówno w obronie jak i w ataku. Niezwykle skutecznie w bramce broni Anita . Wygrywamy tę część spotkania 7 : 3, a cały mecz 11 : 8.

Wielkie słowa uznania dla całej drużyny i pana Roberta Gorzynika, który przygotowywał dziewczyny do turnieju.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

ZS Iwonicz – II LO Jasło 12 : 1
ZS Iwonicz – ZST Strzyżów 12 : 1
ZS Iwonicz – I LO Krosno 11 : 8