ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image001 „Miejsce Polski w Europie w kontekście 1050 - lecia Chrztu Polski” - pod takim tytułem 8 listopada 2016r. w ZSP nr 5 w Krośnie odbył się finał konkursu dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu krośnieńskiego i miasta Krosna. Konkurs został zorganizowany pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Poręby, Posła na Sejm RP Piotra Babinetza przy współpracy Muzeum Podkarpackiego w Krośnie.

Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Konik (I LO), Monika Urbanek (I TŻ), Szymon Folta (II LO) i Marcin Rysz (IV TAK). Konkurencja była bardzo duża, startowało ponad 50 uczniów ze szkół krośnieńskich i powiatu krośnieńskiego, a nagroda bardzo atrakcyjna. Nagrodą główną był wyjazd do Brukseli i zwiedzanie głównej siedziby Parlamentu Europejskiego dla 15 finalistów.
Wśród nagrodzonych wyjazdem znalazł się uczeń naszej szkoły Szymon Folta z klasy II LO.
Gratulujemy Szymkowi wyróżnienia i czekamy na relację z podróży.

Klub Historyczny im. AK