ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image15

 W dniu 16 listopada w Dukli odbyły się zawody powiatowe Licealiady w piłce ręcznej chłopców, w której wystąpiły szkoły ponadgimnazjalne powiatu krośnieńskiego walczące o awans do kolejnego etapu rozgrywek-zawodów rejonowych.
Bardzo udanie wystąpili w nich piłkarze ręczni naszego Zespołu Szkół, którzy zwyciężyli we wszystkich rozgrywanych spotkaniach zajmując I miejsce.

 W meczach grupowych pokonali kolejno LO Dukla 7:1 i ZS Jedlicze. W półfinale zwyciężyli MZSP Miejsce Piastowe 9:6, a w finale LO Rymanów 10:3. W każdym spotkaniu kontrolowali przebieg gry utrzymując kilkubramkową przewagę.
 Dobrze rozgrywał Marcin Lenik a skutecznością popisywali się dynamiczny Bartek Kasprzycki oraz skrzydłowi Mateusz Wokurka i Eryk Szarek.
 Świetnie wprowadzili się do gry nowi zawodnicy, którzy grali w drużynie po raz pierwszy. Z meczu na mecz nabierali pewności siebie. W ataku wyróżnili się Grzegorz Albrycht i Michał Szwast, natomiast w obronie pewnie interweniującego Daniela Niżnika wspierali Marcin Michalik i Artur Czernatowicz. Dobrą zmianę dał także Grzegorz Moskal, który występował na skrzydle. Kolejny etap rywalizacji już na początku grudnia. Naszej drużynie życzymy kolejnego sukcesu.

Skład naszej reprezentacji:

1.Daniel Niżnik II Z
2.Marcin Lenik III LO
3.Mateusz Wokurka III LO
4.Bartłomiej Kasprzycki III Z
5.Eryk Szarek II LO
6.Artur Czernatowicz II TPS
7.Marcin Michalik III TPS
8.Michał Szwast I Z
9.Grzegorz Albrycht I Z
10.Grzegorz Moskal II TPS
11.Kamil Królicki II TPS