ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image14 

 W środę 9 listopada 2016 r. gościliśmy uczestników Wojewódzkich Jesiennych Biegów Przełajowych LZS „Iwonicz 2016”. Zawody zostały przeprowadzone na trasach biegowych przy naszej szkole, a uczestniczyło w nich 83 młodych sportowców woj. podkarpackiego.

W otwarciu zawodów uczestniczyli: prezes Podkarpackiego Zrzeszenia LZS w Rzeszowie Józef Krzywonos, prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS w Krośnie Łukasz Aszklar, dyrektor ZS w Iwoniczu mgr inż. Leszek Zajdel oraz nauczyciele wychowania fizycznego, działacze UKS „Orlik-Iwonicz”.
 Nasi biegacze zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując wysokie lokaty. W grupie wiekowej 1999-2000 dziewcząt, uczennica klasy I LO Zuzanna Konik wywalczyła III miejsce, natomiast wśród starszych dziewcząt uczennice klasy III LO Patrycja Domaradzka i Barbara Szumańska zajęły kolejno II i III lokatę.
 Wśród chłopców młodszych, Michał Szwast z klasy I Z zdobył II miejsce, natomiast nasi chłopcy z grupy wiekowej 1997-1998 nie mieli sobie równych i zagarnęli całe podium w kolejności : Mateusz Wokurka z III LO – I miejsce, a bracia Jurek i Michał Krzanowscy z klasy III Z zajęli miejsca II i III.
W podsumowaniu drużynowym nasz Zespół zajął I miejsce wyprzedzając ZSGH w Iwoniczu Zdroju i ZS SASR Trzcinicy.
Na uroczystym zakończeniu prezes Podkarpackiego Zrzeszenia LZS oraz dyrektor ZS w Iwoniczu wręczyli uczestnikom medale, dyplomy i nagrody.
 W punktacji szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zostały wręczone puchary za miejsca I-III.
 Z okazji Jubileuszu 70-lecia LZS w uznaniu zasług w rozwoju sportu i rekreacji w środowisku wiejskim prezes Podkarpackiego Zrzeszenia LZS uhonorował dyrektora Leszka Zajdla oraz Teresę Mazurek pamiątkowymi medalami ufundowanymi przez Krajowe Zrzeszenie LZS w Warszawie.

Wyniki klasyfikacji indywidualnej:

SZKOŁY GIMNAZJALNE

Rocznik 2001- 2003 - dystans: dz. 1000m, chł. 1000m

Dziewczęta: 
1. Pernal Małgorzata GP Lubatowa 
2. Chowaniec Natalia ZSP Jaśliska
3. Patlewicz Gabriela ZSP Jaśliska

Chłopcy:
1. Stanisz Dawid GP Lubatowa
2. Kania Paweł GP Lubatowa
3. Jakubczyk Jakub GP Lubatowa

SZKOŁY PONADGIMNAJALNE

Rocznik 1999- 2000 – dystans: dz. 1000m, chł. 1000m

Dziewczęta:
1. Masłyk Natalia ZSGH Iwonicz Zdr.
2. Czajka Kamila ZS SASR Trzcinica 
3. Konik Zuzanna ZS Iwonicz 
Chłopcy:
1. Kamiński Krystian ZS SASR Trzcinica
2. Szwast Michał ZS Iwonicz 
3. Urbanek Arkadiusz ZS SASR Trzcinica

Rocznik 1997 -1998 – dystans: dz. 1000m, chł. 1500m

Dziewczęta:
1. Pałka Kamola ZS SASR Trzcinica 
2. Domaradzka Patrycja ZS Iwonicz
3. Szumańska Barbara ZS Iwonicz 
Chłopcy:
1. Wokurka Mateusz ZS Iwonicz
2. Krzanowski Jerzy ZS Iwonicz
3. Krzanowski Michał ZS Iwonicz

Wyniki klasyfikacji drużynowej:

Szkoły gimnazjalne:

I MIEJSCE Gimnazjum Publiczne w Lubatowej
II MIEJSCE ZSP w Jaśliskach
III MIEJSCE ZS SASR Trzcinica


Szkoły ponadgimnazjalne:

I MIEJSCE Zespół Szkół w Iwoniczu 
II MIEJSCE ZSGH w Iwoniczu Zdroju 
III MIEJSCE ZS SASR Trzcinica
IV MIEJSCE ZS Jedlicze 
V MIEJSCE LO Kołaczyce
VI MIEJSCE LO Jedlicze