Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image22 

 12 Października 2016r odbyło się w naszej szkole Powiatowe Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2015/16. Wyróżniono najlepsze szkoły rywalizujące w zawodach Szkolnego Związku Sportowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady. Rywalizujący w ramach Liceliady nasz Zespół ponownie okazał się najlepszy i z ogromną przewagą punktową, wyprzedził ZSGH Iwonicz Zdrój oraz MZSP Miejsce Piastowe.

Puchar wraz z dyplomem i talonem na sprzęt sportowy, naszej reprezentacji wręczył Starosta Krośnieński Pan Jan Juszczak.
Do największych osiągnięć naszych sportowców w minionym roku możemy zaliczyć:

  • Srebrny medal w lidze lekkoatletycznej chłopców,
  • Brązowy medal w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,
  • IV miejsce w piłce ręcznej dziewcząt,
  • V miejsce w piłce ręcznej chłopców,
  • V Miejsce Bartłomieja Kasprzyckiego w indywidualnych biegach przełajowych

Łącznie uczniowie naszej szkoły, zdobyli 470 punktów, co dało 18 miejsce w województwie na 166 sklasyfikowanych szkół.
Sportowe podsumowanie współzawodnictwa, było także okazją do wręczenia dyplomów podziękowania za współpracę ze Szkolnym Związkiem Sportowym dla Starosty Krośnieńskiego Jana Juszczaka, wicestarosty Adolfa Kasprzyka i Grażyny Ostrowskiej z biura kultury, promocji i sportu, które przekazał przewodniczący PSZS Jerzy Janusz.
Uroczystości towarzyszyły występy taneczne, wokalne oraz kabaretowe. Wystąpił między innymi zespół aerobowy z Gimnazjum w Iwoniczu pod kierunkiem Alicji Szczurek, kabaret w wykonaniu Marcina Lenika i Mateusz Wokurki uczniów klasy III LO oraz duet Oliwia Hap –Krystian Borek z klasy III LO.
Naszym sportowcom gratulujemy osiąganych wyników. Wyrażamy także nadzieję że nowy rok szkolny będzie obfitował w wiele sukcesów.

 

image01.jpg image02.jpg image03.jpg

image04.jpg image05.jpg image06.jpg

image07.jpg image08.jpg image09.jpg

image10.jpg image11.jpg image12.jpg

image13.jpg image14.jpg image15.jpg

image16.jpg image17.jpg image18.jpg

image19.jpg image20.jpg image21.jpg

image22.jpg image23.jpg image24.jpg

image25.jpg image26.jpg image27.jpg

image28.jpg image29.jpg image30.jpg