ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image22 

 12 Października 2016r odbyło się w naszej szkole Powiatowe Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2015/16. Wyróżniono najlepsze szkoły rywalizujące w zawodach Szkolnego Związku Sportowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady. Rywalizujący w ramach Liceliady nasz Zespół ponownie okazał się najlepszy i z ogromną przewagą punktową, wyprzedził ZSGH Iwonicz Zdrój oraz MZSP Miejsce Piastowe.

Puchar wraz z dyplomem i talonem na sprzęt sportowy, naszej reprezentacji wręczył Starosta Krośnieński Pan Jan Juszczak.
Do największych osiągnięć naszych sportowców w minionym roku możemy zaliczyć:

  • Srebrny medal w lidze lekkoatletycznej chłopców,
  • Brązowy medal w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,
  • IV miejsce w piłce ręcznej dziewcząt,
  • V miejsce w piłce ręcznej chłopców,
  • V Miejsce Bartłomieja Kasprzyckiego w indywidualnych biegach przełajowych

Łącznie uczniowie naszej szkoły, zdobyli 470 punktów, co dało 18 miejsce w województwie na 166 sklasyfikowanych szkół.
Sportowe podsumowanie współzawodnictwa, było także okazją do wręczenia dyplomów podziękowania za współpracę ze Szkolnym Związkiem Sportowym dla Starosty Krośnieńskiego Jana Juszczaka, wicestarosty Adolfa Kasprzyka i Grażyny Ostrowskiej z biura kultury, promocji i sportu, które przekazał przewodniczący PSZS Jerzy Janusz.
Uroczystości towarzyszyły występy taneczne, wokalne oraz kabaretowe. Wystąpił między innymi zespół aerobowy z Gimnazjum w Iwoniczu pod kierunkiem Alicji Szczurek, kabaret w wykonaniu Marcina Lenika i Mateusz Wokurki uczniów klasy III LO oraz duet Oliwia Hap –Krystian Borek z klasy III LO.
Naszym sportowcom gratulujemy osiąganych wyników. Wyrażamy także nadzieję że nowy rok szkolny będzie obfitował w wiele sukcesów.