ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, informatyk, żywienia i usług gastronomicznych, architektury krajobrazu, masażysta

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacujno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; ślusarz-spawacz; monter zabudowy i robót wykończeniowych w bud-wie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image09

 12 października 2016r. już po raz kolejny nasza szkoła była organizatorem Powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczął montażu słowno-muzycznego przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Pani Urszuli Haduch. Uczniowie w swoim występie w pięknych słowach wyrazili podziw i szacunek dla trudnego zawodu nauczyciela.

 Tradycyjnie podczas spotkania wręczono akty nadania awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego, oraz nagrody Starosty Krośnieńskiego nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.
Z rąk Starosty Krośnieńskiego nagrody otrzymali także pedagodzy z naszego Zespołu: Pan Dyrektor Leszek Zajdel oraz nauczyciele - Pani Joanna Zawistowska i Pan Paweł Kowalski
 W dalszej kolejności wyróżniono uczniów ze szkół prowadzonych przez Powiat Krośnieński, którzy w minionym roku szkolnym wykazali się wysokimi wynikami w nauce, sukcesami na olimpiadach, konkursach, turniejach a także zawodach sportowych. Dyplomy wraz z gratulacjami wręczyli: wicestarosta Powiatu Krośnieńskiego Pan Adolf Kasprzyk i przewodnicy Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Pan Daniel Piwowar.
 Wśród wyróżnionych była także grupa 20 uczniów z naszego zespołu. Stypendia otrzymali: Wojciech Bekier, Jakub Borys, Artur Czernatowicz, Dominika Ganczarska, Anita Gutkowska, Sabina Koczera, Kamil Królicki, Marcin Lenik, Tomasz Moroń, Grzegorz Moskal, Magdalena Niemiec, Daniel Niżnik, Paulina Plezia, Marek Rusyniak, Anita Sobiecka, Sylwia Solińska, Justyna Tokarczyk, Karolina Warchoł, Damian Wilk, Mateusz Wokurka.
 Na zakończenie uroczystości głos zabrał Starosta Krośnieński Pan Jan Juszczak, który złożył życzenia zarówno nauczycielom, wychowawcom jak i uczniom. Podziękował także za zorganizowanie obchodów.
Warto również dodać że w części artystycznej wystąpili uczniowie naszego Zespołu Szkół pod kierunkiem Pani Urszuli Haduch. Byli to: Magdalena Lenart (kl.III LO), Kinga Sobiecka (kl.III LO), Barbara Szumańska (kl.III LO), Monika Konik (kl.III TŻ), Jakub Borys (kl.III LO), Krystian Borek (kl.III LO). Gościnnie wystąpiła także uczennica I LO w Krośnie Oliwia Hap.