ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image08

 Od rana czuć było wesołą atmosferę w naszej szkole. Chłopcy przypuszczali, że „coś się szykuje”, a dziewczęta uśmiechały się tajemniczo. O godzinie 10.15 rozległ się dzwonek na przerwę i wszystkie klasy zgromadziły się na dużej sali gimnastycznej. A tam… niespodzianka. Swój program nadawała nowa telewizja TVP MEN. Na początek Koncert Życzeń, który prowadziły dziewczyny z II LO a uświetniły Danuta Rinn (Monika Konik), Maryla Rodowicz (Kinga Sobiecka) i Katarzyna Stanek (Basia Szumańska). 

Następnie mecz piłkarski Legia-Warszawa contra Real Madryt (który na żywo nasi panowie zobaczyli jako jedyni kibice w kraju) w wykonaniu dziewczyn z I i II TŻ i II LO, przy przebojowym komentarzu Dariusza Szpakowskiego (Marcin Lenik). I gwóźdź programu motocykl marki Junak z lat sześćdziesiątych, jako nagroda za zwycięstwo w sondażu internetowym na najsympatyczniejszego mężczyznę. Trofeum zaprezentowała składając życzenia wszystkim panom pani Jolanta Bajgier, która wcieliła się w rolę prezes TVP MEN. W imieniu płci męskiej nagrodę odebrał pan dyrektor Leszek Zajdel. Na końcu dziewczyny z klasy III TŻ częstowały panów słodkimi wypiekami, wykonanymi w pracowni żywienia pod kierunkiem pań Anny Korbeckiej i Małgorzaty Sroki.
Wszyscy doskonale się bawili, trzeba było widzieć zaskoczone miny chłopaków …