ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image20 W dniu 28 września 2016 roku w naszej szkole odbył się Powiatowy Turniej ,,Szóstek’’ Piłkarskich dla gimnazjalistów. Zaproszenie przyjęło osiem szkół gimnazjalnych, które rywalizowały systemem ,,każdy z każdym’’ w dwóch grupach. W grupie A znalazły się gimnazja z Rogów, Iwonicza Zdroju, Odrzykonia oraz Beska. Natomiast w grupie B wystąpili gimnazjaliści z Miejsca Piastowego, Lubatowej, Lubatówki i Iwonicza.

 Zespoły, które w grupach zajęły lokaty 1-2 rywalizowały w meczach półfinałowych i finałowych o miejsca na podium, natomiast pozostałe zespoły o miejsca 5-8.

Turniej wygrali piłkarze z Gimnazjum z Lubatowej, którzy w finale po dogrywce pokonali gimnazjum z Odrzykonia 2:1. W meczu o III miejsce Gimnazjum Besko zwyciężyło po rzutach karnych Gimnazjum z Miejsca Piastowego 4:3 (w normalnym czasie wynik 2:2).
Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca 6 bramek Szymon Michalak z Lubatowej.
Zawody sędziowali: Pan Sylwester Ludwiczak absolwent Zespołu Szkół w Iwoniczu, Eryk Szarek uczeń klasy II Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowo- mundurowym, oraz uczniowie klasy II Technikum Mechanizacji Rolnictwa: Adrian Śliwa, Krzysztof Cwynar, Patryk Cwenar i Nikodem Wierdak.
Oprócz rywalizacji sportowej zawodnicy mieli okazje zapoznać się z bazą dydaktyczną szkoły oraz ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018.
Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Leszek Zajdel, który podziękował drużynom za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Wyraził także nadzieję, że w ramach dalszego etapu kształcenia wielu z grających w turnieju wybierze właśnie Zespół Szkół w Iwoniczu.

Wyniki rywalizacji:

Grupa A
1.Rogi - Iwonicz 1:1
2.Odrzykoń - Besko 2:0
3.Rogi - Odrzykoń 0:2
4.Iwonicz Zdrój - Besko 1:2
5.Rogi - Besko 0:1
6.Iwonicz Zdrój - Odrzykoń 1:1

Grupa B
1.Miejsce Piastowe - Lubatowa 0:0
2.Lubatówka - Iwonicz 0:1
3.Miejsce Piastowe - Lubatówka 6:0
4.Lubatowa - Iwonicz 12:0
5.Miejsce Piastowe - Iwonicz 2:1
6.Lubatowa - Lubatówka 7:0


Półfinał A
Odrzykoń - Miejsce Piastowe 2:1

Półfinał B
Lubatowa - Besko 1:0

Mecz o 5 miejsce
Iwonicz Zdrój - Iwonicz 3:0

Mecz o 7 miejsce
Rogi - Lubatówka 2:1

Finał
Lubatowa - Odrzykoń 2:1

Mecz o 3 miejsce
Besko - Miejsce Piastowe 2:2 (rzuty karne 4:3)