ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image34

 We czwartek 22 września uczniowie klas pierwszych rozpoczynali lekcje z lekkim niepokojem, zastanawiając się co ich czeka na ostatnich godzinach lekcyjnych. Wszyscy słyszeli, ze mają odbyć się „otrzęsiny pierwszaków” . Wbrew obawom na pierwszoklasistów czekała wspólna zabawa. Najpierw odbyły się zajęcia integracyjne z wychowawcami.

Następie na sali gimnastycznej (warunki pogodowe nie pozwoliły na zabawę na boisku szkolnym) odbyły się sportowe zmagania. 
Klasy rywalizowały miedzy sobą m.in. w przeciąganiu liny, biegu na czas w worku, czy rzutach do celu. Rywalizację wygrała klasa I Z, która otrzymała Puchar Dyrektora oraz dyplom uprawniający do wyboru dnia bez pytania. Puchar i dyplom był tylko jeden, ale na wszystkich czekała smaczna kiełbaska z grilla.