ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image02 

 W piękny czwartkowy poranek 15 września, prawie cała nasza klasa (szkoda, że zabrakło chorej Karoliny) wraz z wychowawczynią panią Agnieszką Gościńską, udała się na pieszą wycieczkę do Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce. Po drodze wstąpiliśmy po naszego kolegę Dominika, który mieszka na ul. Kopalnianej w Równem i spacerkiem, mijając rzekę Jasiołkę ruszyliśmy w kierunku bobrzeckiego lasu.

Droga upłynęła nam na pogaduchach i słuchaniu muzyki. Oglądaliśmy też szyby naftowe i działające jeszcze kiwony, pompujące ropę naftową.
 W muzeum, które znajduje się w środku lasu zwiedziliśmy wystawę lamp naftowych, drążone ręcznie kopanki „Franek” i „Janina” z drugiej połowy XIX w., warsztat mechaniczny, Dom Łukasiewicza z ekspozycją apteczną z epoki oraz różne urządzenia wiertnicze. Był też czas na tańce na drewnianej estradzie i małe grzybobranie.
 W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się u państwa Wilczków na ciepły posiłek z grilla i zabawę z domowymi zwierzakami. Wycieczka udała się wybornie. Ludzie nie zawiedli i pogoda dopisała. Dziękujemy pani Edycie i Dominikowi za przyjęcie oraz gościnę w ogrodzie. /Uczniowie klasy II LO/