ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image02

 1 września 2016 r. rozpoczął się w Zespole Szkół w Iwoniczu nowy rok szkolny 2016/2017. Uroczystość rozpoczęła msza święta odprawiona w kościele p.w. Wszystkich Świętych w Iwoniczu w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników wszystkich szkół funkcjonujących na terenie Iwonicza.

 

 Dalsza część uroczystości odbyła się w szkole na sali gimnastycznej, gdzie zebrali się nauczyciele, uczniowie a także rodzice. Pan Dyrektor Leszek Zajdel na wstępie przywitał wszystkich zebranych, a szczególne grupę ponad 80 uczniów klas pierwszych. W swoim wystąpieniu podkreślił między innymi, że jako jedna najstarszych placówek oświatowych na Podkarpaciu w kolejnym roku szkolnym chcemy kontynuować tradycję, a jednocześnie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom współczesności i przyszłości. Życzył także wszystkim pomyślnej realizacji swoich pasjii wielu sukcesów.