ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

16 lipca 2016 r. odbyliśmy wspólnie naszą ostatnią wycieczkę po wybrzeżach Irlandii. Tym razem udaliśmy się na półwysep Howth. Przygodę zaczęliśmy w porcie w miejscowości o takiej samej nazwie jak cały półwysep. Dwoje śmiałków nawet spróbowało kąpieli.

Już trzeci raz dopisała nam wyśmienita słoneczna pogoda. Dzięki temu widoki w porcie i na całej trasie były niesamowite. Dobra pogoda przyciągnęła mnóstwo osób chcących wypocząć, więc było dość tłocznie.

Po długim relaksie w porcie, udaliśmy się malowniczą trasą wzdłuż wybrzeża w kierunku wschodniej latarni. Po drodze mogliśmy podziwiać małe klify. Pod sam koniec, zdecydowaliśmy się zejść w kierunku latarni, żeby zobaczyć Zatokę Dublińska od strony północnej. Widok był przepiękny, choć wiał silny wiatr.

Zadowoleni i zmęczeni wróciliśmy do domów. Byliśmy bardzo szczęśliwi, ze pogoda dopisała.