ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

2 lipca 2016 r. odbyła się pierwsza wycieczka w okolice Dublina. Cała grupa pojechała odwiedzić okoliczne miasto Bray. Tego dnia pogoda była typowa dla Irlandii. Większość dnia świeciło słońce, jednak kilka razy nadciągnęły ciemne chmury i padał deszcz. 

Przygodę zaczęliśmy od pobytu na malowniczej plaży. Niektórzy odważyli wejść do morza, które do najcieplejszych nie należy.

Następnie udaliśmy się na okoliczny szczyt, z którego można zobaczyć przepiękną panoramę okolicznych miast i wybrzeża. Dalej udaliśmy się w kierunku miasta Greystones podziwiając widoki, tutaj ostatni raz dopadł nas deszcz.

Po paru kilometrach zeszliśmy ścieżką w dół i wróciliśmy malowniczą trasą w kierunku Bray. Na koniec spędziliśmy kilka ostatnich na plaży i wróciliśmy do Dublina