ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

26 czerwca 2016 r. piętnaście osób z naszej Szkoły wyleciało z krakowskich Balic do Dublina. Po wyczerpującej podróży byliśmy na miejscu ok 1 - 2 lokalnego czasu. Następnego dnia uczniowie mieli trochę czasu dla siebie. Niektórzy wybrali się na zakupy, inny odwiedzali przyszłe miejsca pracy.

O godzinie 3 zebraliśmy się wszyscy pod Infinity College, skąd ruszyliśmy na krótką wycieczkę po okolicy.

Po powrocie kierownik Infinity College, pan Thomas Horgan, powitał wszystkich uczestników tegorocznego stażu. Następnie pani Ewa Kilar opowiedziała o mieście, o bezpieczeństwie pobytu oraz jakie obowiązki będą wykonywać uczniowie. Zdecydowana większość spotkania była prowadzona w języku angielskim. Jednak najważniejsze rzeczy zostały powtórzone również w języku polskim.

Po spotkaniu, część uczniów wybrało się na rozmowy ze swoimi przyszłymi pracodawcami. Natomiast dzisiaj, 28 czerwca, wszyscy uczestnicy stażu wybrali się do swoich miejsc pracy. Część z nich podjęło swoje pierwsze obowiązki, a reszta z nich odbyła rozmowy z kierownikami oraz zapoznali się z miejscem pracy.