ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
5

 Już w najbliższą niedzielę (26.06.2016 r.) grupa 15 uczniów i uczennic Zespołu Szkół w Iwoniczu wyleci do Dublina na miesięczny staż zawodowy.
Staże odbędą się w renomowanych miejscach – będą to restauracje, kuchnie hotelowe, puby, a także w przypadku dwóch uczennic z Technikum Architektury Krajobrazu – przedsiębiorstwo ogrodnicze.

 Nasi uczniowie zgłębią tajniki kuchni europejskiej, poznają nowe metody pracy oraz zwiedzą stolicę Irlandii – Dublin.
 Zostały podpisane umowy, uzgodnione programy stażu, zakończyło się przygotowanie językowe, kulturowe i psychologiczne, zakończyły się spotkania on-line z Partnerem z Irlandii. Wczoraj odbyła się odprawa wyjeżdżających - uczniowie odebrali bilety, ubezpieczenie, słowniczki dla branży gastronomicznej oraz przymierzyli ubrania, które zostały zakupione dla naszych gastronomów. Ubrania dobrano zgodnie z wytycznymi strony Irlandzkiej, nasi uczniowie po prostu mają się prezentować!
Naszym stażystom życzymy powodzenia, trzymamy kciuki!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Projekt „Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów szansą na zdobycie nowych umiejętności i kompetencji”, realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

ue