ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

„Magdalena Niemiec, Emilia Śmietana, Aleksandra Sanecka i Klaudia Stanisz – wolontariuszki Szkolnego Koła Caritas - 10 czerwca współorganizowały spotkanie integracyjne dla dzieci niewidomych i słabowidzących podopiecznych Polskiego Związku Niewidomych Koła w Krośnie.

Podczas spotkania w ramach obchodów Dnia Dziecka zarząd koła wręczył dzieciom upominki, cukiernia Jagusia ugościła lodami i ciastami, a uczennice naszej szkoły przygotowały zabawy, quizy i zgadywanki oraz mały salonik kosmetyczny, w którym odbywało się malowanie twarzy i paznokci.

Radość i uśmiech na dziecięcych buziach były wyrazem wdzięczności dla organizatorów spotkania.