Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image03

 Z przyjemnością informujemy społeczność szkolną, że uczeń klasy II LO Mateusz Wokurka zdobył II miejsce w konkursie „Ze szkolnej ławy – moja szkoła, moich rodziców, dziadków” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorami konkursu było Archiwum Państwowe w Rzeszowie oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie. Konkurs polegał na przygotowaniu pracy w formie wywiadu, wspomnień lub rozmowy przynajmniej dwóch pokoleń na temat codziennego życia w szkole.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 10.06.2016 r. w Rzeszowie. Z ramienia organizatorów podsumowania konkursu i uhonorowania laureatów dokonali Jan Basta dyrektor Archiwum Państwowego w Rzeszowie i Katarzyna Kyc z rzeszowskiego oddziału IPN. Jak podkreślali organizatorzy nadesłane na konkurs prace charakteryzowały się wysokim poziomem i nowatorskim podejściem do tematu. 
Konkursową pracę Mateusz przygotowywał pod kierunkiem pani Kseni Buczek.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych konkursach!

 

image01.jpg image02.jpg image03.jpg

image04.jpg image05.jpg image06.jpg

image07.jpg image08.jpg image09.jpg