ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 image01

 Dnia 02 czerwca 2016r. w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku odbył się Międzynarodowy Konkurs „Desery w nowoczesnej odsłonie”. Naszą szkołę reprezentował dwuosobowy zespół uczniów klasy II w składzie: Marlena Jaworska i Tomasz Jaracz. Przygotowali deser – „Letni poranek w ogrodzie” składający się z musu z kaszy jaglanej z dodatkiem karmelizowanego rabarbaru i truskawek w asyście czekolady zajmując III miejsce.

Do konkursu przystąpiło siedem zespołów uczniów. Konkurs przebiegał sprawnie dzięki miłej i przyjaznej atmosferze stworzonej przez gospodarzy.
Czas oczekiwania na wyniki wypełniły dodatkowe atrakcje: wykład na temat „Znaczenie cukru w diecie”, pokaz barmański, żonglerka ciastem na pizzę oraz występ muzyczny uczniów zaprzyjaźnionej szkoły ze Słowacji.
Przyjemnym akcentem na zakończenie konkursu było wręczenie wszystkim uczestnikom drobnych prezentów z okazji Dnia Dziecka.
Opiekunem uczniów była p. Małgorzata Sroka.