ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image09 

 W dniach 21 – 22 maja w Iwoniczu - Zdroju obchodzono Imieniny Miasta, których organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu – Zdroju oraz Parafia Rzymskokatolicka w Iwoniczu – Zdroju. Towarzyszyło im szereg imprez o charakterze sportowym i artystycznym. Na Placu Dietla odbył się m. in. koncert orkiestry dętej oraz prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży z gminy Iwonicz – Zdrój. Ogłoszono także wyniki XXI Gminnego Konkursu Piosenki, który odbył się 21 kwietnia. Zaznaczyły w nim swój udział reprezentantki naszej szkoły. Monika Konik (kl. II TŻ) zajęła w konkursie I miejsce, natomiast Kinga Sobiecka – drugie miejsce.
Monika Konik została także wyróżniona w VI Powiatowym Konkursie Polskiej Piosenki Religijnej, Który odbył się 28 kwietnia w Korczynie.