ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image002

 17 maja klasa I LO pod opieką wychowawczyni p. Agnieszki Gościńskiej i p. Marii Blicharczyk, udała się na wycieczkę, aby zwiedzić piękny i jedyny w swoim rodzaju Zamek w Łańcucie.

 Na miejscu dowiedzieliśmy się, że Łańcut został założony w XIV w. przez króla Kazimierza Wielkiego, a jego kolejnymi właścicielami były wielkie, polskie rody magnackie. Miła pani przewodnik oprowadziła nas po zamkowych pomieszczeniach, apartamentach, należących do kobiet i mężczyzn, salonach, jadalni, bibliotece i sali balowej.
 Dziewczęta najbardziej zachwycały się bogatymi ozdobami, biżuterią, pantoflami balowymi i wachlarzami. Chłopcom podobała się broń biała i palna, używana w dawych czasach. Ciekawym miejscem okazała się także oranżeria, pełna egzotycznych roślin i zwierząt oraz ogród przypałacowy, pięknie, rozkwitły wiosennymi kwiatami.
W drodze powrotnej nie mogło zabraknąć seansu filmowego i zakupów w rzeszowskiej galerii. Późnym popołudniem zadowoleni i zmęczeni wróciliśmy do Iwonicza.