Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
wspolne

 W dniu 17 maja 2016 r. uczniowie technikum żywienie i usług gastronomicznych oraz technikum architektury krajobrazu w Iwoniczu podpisali umowy o staż w ramach projektu „Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów szansą na zdobycie nowych umiejętności i kompetencji”, który realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

 W ramach projektu 10 uczniów i 5 tegorocznych absolwentów wyjedzie do Dublina (Irlandia), na miesięczny staż, który będzie trwał 4 tygodnie. Staże odbędą się w renomowanych hotelach, restauracjach, a także w sieciowych BISTRO. Głównym celem projektu jest podniesienie umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczestników. Również udział w projekcie stworzy możliwość podniesienia kompetencji językowych oraz daje możliwość poznania kultury innego kraju europejskiego. Na zakończenie staży uczestnicy otrzymają dokument Europass Mobilność, ceniony przez pracodawców.

image01.jpg image02.jpg image03.jpg

image04.jpg image05.jpg image06.jpg

image07.jpg wspolne.jpg