ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
wspolne

 W dniu 17 maja 2016 r. uczniowie technikum żywienie i usług gastronomicznych oraz technikum architektury krajobrazu w Iwoniczu podpisali umowy o staż w ramach projektu „Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów szansą na zdobycie nowych umiejętności i kompetencji”, który realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

 W ramach projektu 10 uczniów i 5 tegorocznych absolwentów wyjedzie do Dublina (Irlandia), na miesięczny staż, który będzie trwał 4 tygodnie. Staże odbędą się w renomowanych hotelach, restauracjach, a także w sieciowych BISTRO. Głównym celem projektu jest podniesienie umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczestników. Również udział w projekcie stworzy możliwość podniesienia kompetencji językowych oraz daje możliwość poznania kultury innego kraju europejskiego. Na zakończenie staży uczestnicy otrzymają dokument Europass Mobilność, ceniony przez pracodawców.