ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image29 

 Drużyna naszej szkoły zwyciężyła w XX jubileuszowym Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W finale, który odbył się 14.05.2016r na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu wzięło udział 14 trzyosobowych drużyn reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne województwa podkarpackiego.  Nasi uczniowie będący mistrzami powiatu krośnieńskiego prowadzili zdecydowanie po części pisemnej turnieju obejmującej testy z: przepisów ruchu drogowego, skrzyżowań i historii polskiej motoryzacji. Nie oddali prowadzenia także po konkurencjach praktycznych: jazdy sprawnościowej motorowerem, jazdy sprawnościowej samochodem z talerzem Stewarta, obsługi technicznej pojazdu oraz przedmedycznej pomocy ofiarom wypadków drogowych. 

 Ponadto w klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Karol Urbański a III miejsce Patryk Zima. W drużynie wystąpił także Robert Zygmunt, który prowadził po części pisemnej lecz pech w konkurencji jazdy motorowerem pozbawił go wysokiej lokaty. Cała trójka uczniów to tegoroczni absolwenci Technikum Pojazdów Samochodowych.
Na podkreślenie zasługuje też fakt, iż w ostatnich pięciu edycjach tego turnieju uczniowie naszej szkoły czterokrotnie okazywali się najlepsi w województwie podkarpackim: w 2012r., 2013r.,2014r.i 2016r. a w 2015r. zajęli II miejsce!!!
 Osiągnięte wspaniałe sukcesy to wynik systematycznej, wytrwałej pracy uczniów oraz pasji i wiedzy ich opiekuna, dyrektora Leszka Zajdla, który od lat przygotowuje uczniów do skutecznej rywalizacji w tym prestiżowym turnieju. To także potwierdzenie dobrej pracy prowadzonej w szkole z uczniami zdolnymi.
 Drużyna za zwycięstwo w klasyfikacji końcowej otrzymała pamiątkowe medale oraz okazały puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego a uczniowie za wyniki indywidualne cenne nagrody rzeczowe.
 Uczniowie naszej szkoły - zwycięzcy finału wojewódzkiego będą reprezentować województwo podkarpackie w Finale Krajowym Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbędzie się w dniach 8-10 czerwca w Nowym Sączu.

  1. Klasyfikacja indywidualna
  2. Klasyfikacja drużynowa