ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image002

 22 kwietnia 2016 roku w ArtKinie w Krośnie odbył się V Powiatowy Piknik Artystyczny pod hasłem „Żyj zdrowo i kolorowo”, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe w Krośnie. Jego głównym celem było promowanie rodzinnych wartości, dobrych wzorców oraz zdrowego stylu życia.

 Otwarcia pikniku dokonał nasz szkolny zespół „Krakowiak”, wykonując „Mazura”. Występ ten był możliwy dzięki dużemu zaangażowaniu pani Katarzyny Gładysz oraz pasji i zaangażowaniu naszych uczniów. 
 Jednym z punktów imprezy było rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu literackiego pod hasłem "Naturalnie rodzina”, zorganizowanego w ramach obchodów Narodowego Dnia Życia. Podsumowania konkursu i ogłoszenia wyników dokonała pani Jolanta Bajgier. Laureaci konkursu, uczniowie szkół gimnazjalnych, z rąk Wicestarosty Krośnieńskiego Adolfa Kasprzyka otrzymali nagrody rzeczowe oraz listy gratulacyjne.
 Następnie Wicestarosta Krośnieński i przewodniczący Komisji Oświaty Rady Powiatu Krośnieńskiego Daniel Piwowar uhonorowali stypendiami tych uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce i sporcie. W grupie stypendystów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Patrycja Domaradzka, Bartłomiej Kasprzycki, Jerzy Krzanowski, Beata Łopatkiewicz, Karol Małek. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 
 O oprawę muzyczną pikniku zadbali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego, w tym przedstawiciele naszej szkoły. Swoimi umiejętnościami tanecznymi w Mazurze wykazali się uczniowie: Beata Łopatkiewicz, Samanta Ast, Klaudia Kwiek, Natalia Nóżka, Michał Huta, Hubert Zaniewicz, Łukasz Sroka oraz Rafał Mikołajewski. Natomiast nowy układ Krakowiaka zaprezentowały uczennice: Paulina Plezia, Joanna Armata, Anita Sobiecka i Karolina Warchoł.
 Zainteresowaniem gimnazjalistów cieszyło się również stoisko naszej szkoły, przy którym przedstawiciele młodzieży wraz z nauczycielami prezentowali ofertę edukacyjną na rok szkolny 2016/2017. Składamy podziękowania uczniom: Magdalenie Lenart i Barbarze Szumańskiej z klasy II LO, Tomaszowi Jaraczowi i Zuzannie Konior z klasy II TŻiUG oraz Karolowi Mercikowi z klasy I TMR/TPS za zaangażowanie i pomoc oraz godną pochwały postawę uczniowską.
 Uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wraz z nauczycielami Małgorzatą Sroką i Anną Korbecką zadbali o poczęstunek dla wszystkich uczestników pikniku. Przygotowali oni kruche ciasteczka i babeczki, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród gimnazjalistów.
 Udział naszej szkoły w pikniku był możliwy dzięki wsparciu Dyrekcji szkoły, pomocy i zaangażowaniu wielu nauczycieli. Wśród nich: Marty Dragan, Katarzyny Gładysz, Urszuli Haduch, Marii Harłacz, Jarosława Siwika, Małgorzaty Sroki oraz Jacka Winiarskiego.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za zrozumienie, zaangażowanie i pomoc.

Opracowały: Urszula Haduch, Maria Harłacz