Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image04

 6 kwietnia na terenie kampusu Politechnicznego PWSZ w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, w których wystartowało aż 72 drużyny. Wszystkie biegi odbyły się na dystansie 8x800 m.

 Nasi biegacze, podobnie jak w ubiegłym roku spisali się znakomicie. Po bardzo emocjonującej walce ponownie stanęli na podium tych prestiżowych zawodów. Tym razem było to miejsce III, ale radość większa, gdyż drużyna została uhonorowana Nagrodą Główną zawodów w postaci dwudniowego pobytu treningowego w jednym z ośrodków szkoleniowych PWSZ. Drużyna wraz z opiekunem w maju spędzi weekend w ośrodku mając zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, treningi i odnowę biologiczną.

Reprezentację naszej szkoły stanowili:

  • Hubert Zaniewicz (III LO)
  • Mateusz Wokurka (II LO)
  • Karol Małek (IV TŻiUG)
  • Konrad Kijowski (III TŻiUG)
  • Patryk Jakieła (II Z)
  • Jerzy Krzanowski (II Z)
  • Michał Krzanowski (II Z)
  • Bartłomiej Kasprzycki (II Z)

Drużynę przygotowywał do zawodów i zagrzewał do walki pan Paweł Kowalski. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych startach.

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg 05.jpg 06.jpg

07.jpg image01.jpg image02.jpg

image03.jpg image04.jpg