ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 W dniu 16. 03. 2016r. w Jedliczu odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców. Drużyna naszej szkoły występowała w składzie : Marcin Lenik (II LO), Konrad Kijowski (III TŻ), Jakub Krukar (III TŻ), Adam Kielar (IV TŻ), Bartłomiej Kasprzycki (II Z), Eryk Szarek (I LO), Nikodem Wierdak (I TMR) , Krzysztof Cwynar (I TMR).

  W zawodach wystartowały drużyny z ośmiu szkół Powiatu Krośnieńskiego, które zostały podzielone na dwie grupy. Chłopcy naszej szkoły pod spisali się bardzo dobrze. Prezentując dobrą i skuteczną grę wygrali cały turniej.

Trenerską opiekę nad szkolną reprezentacją sprawował pan Robert Gorzynik.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

Spotkania grupowe: 

  • ZS Iwonicz - MZSP Miejsce Piastowe (1 : 1) 
  • ZS Iwonicz - LO Rymanów (0 : 1)
  • ZS Iwonicz - ZSGH Iwonicz Zdrój (2 : 1) 

Półfinał:

  • ZS Iwonicz - ZS Jedlicze (1 : 0) 

Mecz finałowy:

  • ZS Iwonicz - LO Rymanów (3 : 0) 

 dyp