ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image05

 W dniu 11.03.2016r. w Szkole Podstawowej w Iwli odbyła się Powiatowa Licealiada w szachach indywidualnych. Zawody były eliminacją do finału wojewódzkiego, do którego kwalifikowało się po trzech najlepszych zawodników z każdej kategorii. Grano na dystansie siedmiu rund w tempie 15 minut na zawodnika.

Naszą szkołę reprezentowali: Marcin Lenik kl. II LO, Maciej Staroń kl. II TŻ oraz Dominik Lewandowski kl. I LO.
Najlepiej zaprezentował się Maciej Staroń, który zajął wysokie II miejsce premiowane udziałem w finale wojewódzkim. Zgromadził 5,5 pkt. notując cztery zwycięstwa i trzy remisy. Dominik Lewandowski zajął VI miejsce(3,5pkt.) a Marcin Lenik był VIII (2,0 pkt).
Na zakończenie zawodów najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale.
Nad przygotowaniem do zawodów czuwał pan Tomasz Staroń.