ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
DSC05516 

 Dnia 10 marca 2016 w Zespole Szkół w Iwoniczu gościliśmy szkoleniowca z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego o/Krosno pana Ryszarda Lenika. Poprowadził on spotkanie, w którym uczestniczyli uczniowie klas II, III i IV technikum mechanizacji rolnictwa. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa podczas prac w gospodarstwie rolnym oraz zakresu działalności KRUS. 

 Po zakończeniu szkolenia wśród uczestników został przeprowadzony sprawdzian wiedzy z zakresu bezpiecznej pracy w rolnictwie. Test stanowił eliminacje szkolne do VIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE. 

Najlepsze wyniki uzyskali:

  • I miejsce – Kamil Młocek 22/30 punktów,
  • II miejsce – Jan Gajda 21/30 punktów,
  • III miejsce – Marek Rusyniak 20/30 punktów.