ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
DSC05505

 W środę 9 marca 2016 r. w Zespole Szkół w Lubatowej odbyły się eliminacje gminne w ramach konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”. Zespół Szkół w Iwoniczu reprezentowali uczniowie klasy I TPS/TMR Artur Czernatowicz i Karol Mercik.

Dzięki dobremu przygotowaniu do konkursu oraz doświadczeniu zdobytym w szeregach Ochotniczej Straży Pożarnej uzyskali oni dwa pierwsze miejsca w swojej grupie wiekowej. Karol będzie reprezentował szkołę 7 kwietnia 2016r. na eliminacjach powiatowych. Gratulujemy i życzymy powodzenia.