ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image05 

 4 marca 2016 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zręcinie odbyła się I Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych. Została ona przygotowana dla uczniów ostatnich klas gimnazjum w celu przybliżenia młodym ludziom oferty edukacyjnej.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Anita Gutkowska – uczennica technikum architektury krajobrazu, Tomasz Jaracz - uczeń technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz Jakub Borys i Mateusz Wokurka – uczniowie liceum ogólnokształcącego wraz z opiekunami p. Katarzyną Gładysz i p. Konradem Guzik. 
Gimnazjaliści mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami. Pytali o kierunki kształcenia, kursy kwalifikacyjne, a także możliwości kontynuowania nauki, czy podjęcia pracy po ukończeniu szkoły. Uczniowie i nauczyciele przekonywali, że nauka w naszej szkole to dobry wybór przyszłości. 
Mamy nadzieję, że wielu z poznanych gimnazjalistów powitamy we wrześniu w gronie uczniów Zespołu Szkół w Iwoniczu.