Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image01

 Duże emocje i zacięte mecze były udziałem naszych szkolnych drużyn koszykarskich podczas zawodów powiatowych w koszykówce. Zawody odbyły się 8 i 9 lutego br. w Rymanowie.

 Jako pierwsze do rywalizacji stanęły nasze dziewczęta w składzie: Kinga Sobiecka II LO, Patrycja Domaradzka II LO, Marta Górniak II LO, Ewelina Turek II LO, Patrycja Wiernusz II LO, Magdalena Lenart II LO, Aleksandra Wiernusz I TŻ, Anna Filip III LO, Izabela Augustyn I LO, Anita Sobiecka I LO, Paulina Plezia I LO. Nasze dziewczęta nie zostawiły żadnych złudzeń pozostałym ekipom i pewnie wygrały cały turniej. Najwięcej punktów dla naszej ekipy zdobyły Patrycja Wiernusz, Aleksandra Wiernusz, Anita Sobiecka, Kinga Sobiecka.
 Drugiego dnia, na parkiet wyszli chłopcy w składzie: Kamil Kędzior III LO, Wojciech Skwara III LO, Michał Huta III LO, Mateusz Wokurka II LO, Jakub Borys II LO, Karol Małek IV TŻ, Konrad Kijowski III TŻ, Eryk Szarek I LO. Efektowna gra w ataku, doskonała obrona, zaangażowanie i ambicja nie wystarczyły na zajęcie pierwszego miejsca. Nasza drużyna pomimo dobrej gry w ostatnim meczu przegrała pechowo jednym punktem 28 : 27, po dwóch dogrywkach i ostatecznie zajęła drugie miejsce.
Nad obiema drużynami czuwał i zagrzewał do walki pan Paweł Kowalski.
Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach.

image01.jpg image02.jpg image03.jpg

image04.jpg image05.jpg image06.jpg

image07.jpg image08.jpg image09.jpg

image10.jpg image11.jpg image12.jpg

image13.jpg image14.jpg image15.jpg

image16.jpg image17.jpg image18.jpg