ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image14

 Przez kilka lat uczniowie klas maturalnych liceum ogólnokształcącego, technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz technikum mechanizacji rolnictwa i technikum pojazdów samochodowych zdobywali wiedzę, pracowali, by osiągnąć wyznaczone cele. Jednak w ciepły wieczór 6 lutego 2016 r. postanowili odłożyć na bok wszelkie troski i zmartwienia, by ich udziałem stała się dobra zabawa.

 W gościnnych progach Hotelu Nafta Krosno zgromadziło się zacne grono: dyrektor szkoły, nauczyciele, rodzice oraz przyszli abiturienci z osobami towarzyszącymi, by na 100 dni przed maturą świętować zbliżający się koniec swojej edukacji na balu tradycyjnie zwanym studniówką.
 W szkole zawsze uczono szanować tradycje i obyczaje. By więc stało się im zadość, bal maturzyści rozpoczęli dostojnym, staropolskim tańcem-polonezem. W jego podniosłą atmosferę znakomitych tancerzy wprowadziły słowa Adama Mickiewicza: Poloneza czas zacząć. 
Dobra zabawa trwała do białego rana, minęła studniówka, a matura coraz bliżej…

„Zawżdy tak zawsze bywało,
Gdy 100 dni nauk zostało, 
Wielce godni Żakowie , 
Biesiadowali na zdrowie”…