ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
1

 1 lutego młodzież klas I i II LO pod opieką p. Marty Dragan i Agnieszki Gościńskiej uczestniczyła w Krośnieńskich Dniach Kariery organizowanych przez Wyższą Szkołę Prawa i Administracji z Rzeszowa.

W czasie kilkugodzinnego spotkania uczniowie mieli okazję spotkać się z wykładowcami uczelni, uczestniczyć w zajęciach dotyczących przyszłej kariery zawodowej i jej modelowania, zapoznać się z zagadnieniami współczesnej identyfikacji kryminalistycznej, informatyki śledczej, badaniem osób w celach dowodowych oraz z wyposażeniem laboratorium kryminalistycznego.