ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image12

 29 stycznia b.r. uczniowie klasy III LO wzięli udział w zorganizowanych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krośnie Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych KROSNO 2016 skierowanych przede wszystkim do uczniów klas maturalnych.

 Zaprezentowało się na nich 20 szkół wyższych: z Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Radomia, Lublina, a także z Tarnowa, Przemyśla, Jasła, Sanoka i Krosna. Uczniowie mieli możliwość poznać ofertę edukacyjną poszczególnych uczelni, dowiedzieć się, jakie są warunki muszą spełnić aby zostać przyjętym na wybrany kierunek, a także dzięki rozmowom ze studentami jak wygląda studenckie życie.
Mamy nadzieję, że pobyt na targach pomoże naszym licealistom w podjęciu decyzji co dalej po maturze…