ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
2

 Kinga Sobiecka (kl. II LO) zajęła II miejsce w Międzygminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbył się 22 stycznia 2016r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Dukli. Towarzyszył jej grający na gitarze Krystian Borek (kl. II LO). W konkursowych zmaganiach uczestniczyła także Monika Konik z klasy II TŻ.

Wyłonieni przez komisję artystyczną laureaci wzięli udział w Uroczystym Koncercie w Kościele Parafialnym pw. Św. Marii Magdaleny w Dukli i przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali kolędy, pastorałki i inne pieśni związane z Bożym Narodzeniem.