ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
2

 Kinga Sobiecka (kl. II LO) zajęła II miejsce w Międzygminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbył się 22 stycznia 2016r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Dukli. Towarzyszył jej grający na gitarze Krystian Borek (kl. II LO). W konkursowych zmaganiach uczestniczyła także Monika Konik z klasy II TŻ.

Wyłonieni przez komisję artystyczną laureaci wzięli udział w Uroczystym Koncercie w Kościele Parafialnym pw. Św. Marii Magdaleny w Dukli i przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali kolędy, pastorałki i inne pieśni związane z Bożym Narodzeniem.