Rok szkolny 2016/2017
|
- I miejsce Aliny Duszczyńskiej z I TŻ w X Powiatowym Konkursie Polskiej Pieśni Patriotycznej;
- Wyróżnienie dla grupy ,,Krakowiak’’ w XVIII Gminnym Konkursie Tańca ,,Twist’’;
- I miejsce Aliny Duszczyńskiej z I TŻ w XIX Gminnym Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych;
- Wyróżnienie dla Moniki Konik z III TŻ i Kingi Sobieckiej z III LO w XIX Gminnym Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych;
- III miejsce Anity Sobieckiej z II LO w VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Sybirackiej;
- Wyróżnienie dla Aliny Duszczyńskiej z I TŻ w VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Sybirackiej;
- II miejsce Krystiana Borka z III LO w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej;
- III miejsce Anity Sobieckiej z II LO w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej;
- Wyróżnienie dla Barbary Szumańskiej z III LO w V Powiatowym Konkursie Polskiej Pieśni Religijnej ,,Śpiewajmy Świętym’’;
- Wyróżnienie, nagroda – wyjazd do Parlamentu Europejskiego dla Szymona Folty z II LO
- w konkursie ,,Miejsce Polski w Europie w kontekście 1050 – lecia Chrztu Polski’’;
- I miejsce w kategorii plakat Eweliny Podsobińskiej z II LO w konkursie ,,Warto być Polakiem’’ organizowanym pod patronatem Podsekretarza Stanu w MON Wojciecha Falkowskiego ;
- I miejsce w kategorii wypracowanie Angeliki Klepacz z I LO w konkursie ,,Warto być Polakiem’’ organizowanym pod patronatem Podsekretarza Stanu w MON Wojciecha Falkowskiego;
- II miejsce w kategorii wiersz Aliny Duszczyńskiej z I TŻ w konkursie ,,Warto być Polakiem’’ organizowanym pod patronatem Podsekretarza Stanu w MON Wojciecha Falkowskiego;
- II miejsce w kategorii wypracowanie Joanny Ścibor z I LO w konkursie ,,Warto być Polakiem’’ organizowanym pod patronatem Podsekretarza Stanu w MON Wojciecha Falkowskiego;
- II miejsce w kategorii prezentacja multimedialna Krystiana Kuźniaka z I TŻ w konkursie ,,Warto być Polakiem’’ organizowanym pod patronatem Podsekretarza Stanu w MON Wojciecha Falkowskiego;
- II miejsce w kategorii plakat Sandry Kality z I LO w konkursie ,,Warto być Polakiem’’ organizowanym pod patronatem Podsekretarza Stanu w MON Wojciecha Falkowskiego;
- Wyróżnienie w kategorii wiersz Pauliny Kamińskiej z I TŻ w konkursie ,,Warto być Polakiem’’ organizowanym pod patronatem Podsekretarza Stanu w MON Wojciecha Falkowskiego;
- V miejsce Kacpra Kielara z II TMR w Finale Wojewódzkim XVIII edycji Olimpiady Wiedzy
- w Zakresie BHP w Rolnictwie Indywidualnym;
- I miejsce – etap gminny Karola Mercika z II TMR w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom’’;
- I miejsce Damiana Wilka z II TMR w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego oraz III miejsce w drużynie.
Sukcesy w zawodach sportowych:
- IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej chłopców;
- VI miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt;
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w koszykówce dziewcząt;
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych chłopców;
- IX miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w lidze lekkoatletycznej chłopców;
- I miejsce w Wojewódzkich Jesiennych Biegach Przełajowych chłopców;
- III miejsce w Wojewódzkich Jesiennych Biegach Przełajowych dziewcząt;
- I miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców;
- I miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt;
- I miejsce w powiatowej Licealiadzie w koszykówce chłopców;
- I miejsce w Finale Ogólnopolskim Turnieju Klas Mundurowych w kat. żeńskiej;
- I miejsce w powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt;
- I miejsce Macieja Staronia w powiatowej Licealiadzie w szachach indywidualnych.
|
Rok szkolny 2015/2016
|
- I miejsce Moniki Konik z II TŻ w XXI Gminnym Konkursie Piosenki;
- II miejsce Kingi Sobieckiej z II LO w XXI Gminnym Konkursie Piosenki;
- Wyróżnienie dla Moniki Konik z II TŻ w VI Powiatowym Konkursie Polskiej Piosenki Religijnej;
- III miejsce Magdaleny Niemiec z I TŻ w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim;
- I miejsce grupy ,,Krakowiak’’ w XVII Gminnym Konkursie Tańca ,,TWIST’’;
- III miejsce Klaudii Matelowskiej i Marcina Lenika z II LO w XVII Gminnym Konkursie Tańca ,,TWIST’’;
- II miejsce Kingi Sobieckiej i Krystiana Borka z II LO w Międzygminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek;
- II miejsce Moniki Konik z II TŻ w XVIII Gminnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Tradycji Bożonarodzeniowych;
- Wyróżnienie dla Kingi Sobieckiej i Krystiana Borka z II LO w XVIII Gminnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Tradycji Bożonarodzeniowych;
- III miejsce Eweliny Podsobińskiej z I LO w Gminnym Konkursie ,,Warto Być Polakiem’’;
- Wyróżnienie dla Anity Gutkowskiej z III TAK i Barbary Szumańskiej z II LO w Gminnym Konkursie ,,Warto Być Polakiem’’;
- II miejsce Mateusza Wokurki z II LO w Konkursie Historycznym – Ze szkolnej ławy – moja szkoła, moich rodziców, dziadków;
- I miejsce Marleny Jaworskiej z II TŻ w Powiatowym Konkursie ,,Powiat krośnieński – Moja Mała Ojczyzna’’;
- I miejsce drużynowo (Marlena Jaworska, Tomasz Jaracz z II TŻ i Damian Wilk z I TMR) w Powiatowym Konkursie ,,Powiat krośnieński – Moja Mała Ojczyzna’’.
Sukcesy w zawodach sportowych:
- II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej chłopców;
- III miejsce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców;
- IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt;
- V miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Biegach Przełajowych;
- III miejsce w Wojewódzkich Jesiennych Indywidualnych Biegach Przełajowych LZS;
- IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w Koszykówce dziewcząt
|
Rok szkolny 2013/2014
|
Sukcesy w zawodach sportowych:
Szkoła reprezentował powiat w 13 dyscyplinach sportowych. Największe osiągnięcia uczniów:
- 6 miejsce w finale Ogólnopolskiej Licealiady w sztafecie 4x100m dziewcząt
- srebrny medal w finale wojewódzkim w sztafecie 4x100m dziewcząt
- srebrny medal ucznia Mirosława Pabisza w finale wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych
- brązowy medal w finale wojewódzkim w sztafecie 4x100m chłopców
- 4 miejsce w finale wojewódzkim w piłce ręcznej chłopców
- 4 miejsce w finale wojewódzkim w lidze lekkoatletycznej chłopców
- 5 miejsce w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
- 5 miejsce w finale wojewódzkim w biegach rozstawnych chłopców (sztafeta szwedzka 100-200-300-400)
- 7 miejsce w finale wojewódzkim w badmintonie dziewcząt
Łącznie uczniowie szkoły zdobyli 565 punktów co dało bardzo wysokie 8 miejsce w województwie na 166 sklasyfikowanych szkół.
|
Rok szkolny 2012/2013
|
XXXVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych- eliminacje centralne
Blok tematyczny:
1. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:
- tytuł finalisty - Aneta Kleczyńska - kl. III TŻiGD
2. Mechanizacja rolnictwa:
- tytuł finalisty - Andrzej Pelczar - kl. IV TMR
3. Architektura krajobrazu:
- tytuł finalisty - Bartłomiej Mehal - kl. III TAK
XVII Ogólnopolski Młodzieżowy Turnieju Motoryzacyjnego
- Finał krajowy - IV miejsce drużyna w składzie: Jarosław Józefczyk, Bartłomiej Mehal, Marcin Śliwa
- Indywidualnie: I miejsce - Jarosław Józefczyk
- Finał wojewódzki - I miejsce drużyna w składzie: Jarosław Józefczyk, Bartłomiej Mehal, Marcin Śliwa
- Indywidualnie: I miejsce - Marcin Śliwa, IV miejsce - Jarosław Józefczyk, V miejsce - Bartłomiej Mehal
XXIX Finał Centralny Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej L.Z.S. p.n. „POLSKA – CYPR – UNIA EUROPEJSKA” - 3 miejsce
Sukcesy w zawodach sportowych:
- Szkoła we współzawodnictwie sportowym szkół średnich województwa podkarpackiego zajęła 8 miejsce
- 3 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w sztafecie 4x100m dziewcząt
- 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym chłopców
- 4 miejsce podczas Półfinału Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie dziewcząt
- 2 miejsce w rejonowej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt
- 2 miejsce w rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
- 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
- 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
- 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców
- 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt
- 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt
- 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców
- 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
- 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
- 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w szachach drużynowych
|
Rok szkolny 2011/2012
|
XXXVI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - eliminacje centralne
Blok tematyczny:
1. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:
- tytuł laureata - Marta Forystek
2. Mechanizacja rolnictwa:
- tytuł laureata - Andrzej Pelczar
XXV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej:Agnieszka Forystek - laureatka szczebla wojewódzkiego (zawody okręgowe)
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
- Finał krajowy - V miejsce drużyna w składzie: Bartłomiej Mehal, Jarosław Józefczyk, Marcin Śliwa
- Finał wojewódzki - I miejsce drużyna w składzie: Bartłomiej Mehal, Jarosław Józefczyk, Andrzej Pelczar
- Indywidualnie: I miejsce - Bartłomiej Mehal, II miejsce - Jarosław Józefczyk, III miejsce - Andrzej Pelczar
Sukcesy w zawodach sportowych:
- Szkoła we współzawodnictwie sportowym szkół średnich województwa podkarpackiego zajęła 8 miejsce
- 2 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w sztafecie 4x100m dziewcząt
- 3 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w sztafecie 4x100m chłopców
- 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
- 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
- 7 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej chłopców
- 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt
- 4 miejsce podczas Półfinału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej chłopców
- 3 miejsce podczas Półfinału Wojewódzkiej Licealiady w unihokeju chłopców
- 4 miejsce podczas Półfinału Wojewódzkiej Licealiady w unihokeju chłopców
- 14 miejsce Mirosława Pabisz w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
- 3 miejsce w rejonowej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt
- 3 miejsce w rejonowej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt
- 3 miejsce w rejonowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
- 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
- 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców
|
Rok szkolny 2010/2011
|
XXXV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych·- eliminacje centralne
Blok tematyczny:
1. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:
- leaureatka - Marta Forystek
2. Mechanizacja rolnictwa:
- laureat - Mateusz Prorok
- finalista - Marcin Józefczyk
3. Architektura krajobrazu:
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie
- laureat szczebla centralnego - Marcin Józefczyk
Sukcesy w zawodach sportowych:
- Szkoła we współzawodnictwie sportowym szkół średnich województwa podkarpackiego zajęła 4 miejsce
- 3 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej chłopców
- 4 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt
- 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt
- 9 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
- 10 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej chłopców
- Półfinał Wojewódzki w koszykówce chłopców ( miejsca 7 – 9 )
- 7 miejsce Pauliny Syrek w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
- 10 miejsce Arkadiusza Łozińskiego w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
- 19 miejsce Patrycji Borek w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
- 34 miejsce Angeliki Chłap w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
- 36 miejsce Mirosława Pabisza w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
- zwycięstwo w powiecie w piłce nożnej oraz w łyżwiarstwie
|
Rok szkolny 2009/2010
|
XXXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Bolesławicach - eliminacje centralne
Blok tematyczny - Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:
- tytuł laureata - Kamila Niemczyk
- tytuł laureata - Jarosław Olszyk
Sukcesy w zawodach sportowych:
- 4 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt
- 4 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej chłopców
- 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
- 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej chłopców
- 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w biegach sztafetowych chłopców
- 7 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie dziewcząt
- 21 miejsce Angeliki Chłap w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
|
Rok szkolny 2008/2009
|
XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Trzciance - eliminacje centralne
Blok tematyczny:Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:
- tytuł laureata - Urszula Wacławska
- tytuł finalisty - Ewelina Śliwa
Sukcesy w zawodach sportowych:
- 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt
- 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w biegach sztafetowych chłopców
- 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
- 6 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej chłopców
- 7 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie dziewcząt
- Półfinał Wojewódzki w koszykówce dziewcząt (miejsca 7-9)
- Półfinał Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców (miejsca 7-9)
- 16 miejsce Angeliki Chłap w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
- 14 miejsce Łukasza Madejczyka w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
|
Rok szkolny 2007/2008
|
Sukcesy w konkursach i olimpiadach
XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - finał centralny
Blok tematyczny:
1. Mechanizacja rolnictwa:
- laureat - Grzegorz Zygmunt
2. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:
- laureat - Bernadeta Żaczek
I Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Gospodarce i Turystyce
- Alicja Głód, Małgorzata Szczęsna - finalistki etapu centralnego
Sukcesy w zawodach sportowych
w ramach liceliady SZS :
-
Finał wojewódzkiej ligi lekkoatletycznej dziewcząt – IV miejsce
-
Finał wojewódzkiej ligi lekkoatletycznej chłopców – IX miejsce
-
Finał wojewódzkiej licealiady w indiwidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców
-
Finał wojewódzkiej licealiady w tenisie stołowym chłopców – V miejsce
-
Finał wojewódzkiej licealiady w pływaniu - III miejsce
-
Finał wojewódzkiej licealiady piłki ręcznej chłopców - V miejsce
-
Półfinał wojewódzkiej licealiady w piłce ręcznej dziewcząt
-
Półfinał wojewódzkiej licealiady w koszykówce chłopców
-
Półfinał wojewódzkiej licealiady w koszykówce dziewcząt
-
Półfinał wojewódzkiej licealiady w aerobiku
-
Półfinał wojewódzkiej licealiady w unihokeju dziewcząt
-
Półfinał wojewódzkiej licealiady w badmintonie dziewcząt
-
I miejsce w powiatowej licealiadzie piłki nożnej chłopców
I miejsce drużynowo w wojewódzkich jesiennych biegach przełajowych organizowanych przez LZS
|
Rok szkolny 2006/2007
|
Sukcesy w konkursach i olimpiadach
XXXI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - finał centralny
Blok tematyczny:
1. Mechanizacja rolnictwa:
2. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:
- laureat - Bartłomiej Ruda
XXXI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - finał okręgowy
Blok tematyczny:
1. Mechanizacja rolnictwa:
- I miejsce - Paweł Urbanek
2. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:
- III miejsce - Bartłomiej Ruda
Sukcesy w zawodach sportowych
- Za rok szkolny 2005/2006 Zespół Szkół w Iwoniczu uplasował się na 8 miejscu w województwie podkarpackim we współzawodnictwie szkół rozgrywanych w licealiadzie, zdobywając 416 punktów.
- II miejsce w finale wojewódzkim licealiady w piłce ręcznej chłopców - Mielec XII. 2006
- III miejsce w finale wojewódzkim licealiady w tenisie stołowym chłopców - Nowa Sarzyna I. 2007
- III miejsce ucznia Krzysztofa Składanowskiego w finale wojewódzkim licealiady – indywidualne biegi przełajowe – Kolbuszowa X. 2006
- IV miejsce w finale wojewódzkim licealiady w sztafetowych biegach przełajowych – Przemyśl IV. 2007
- III miejsce w finale wojewódzkim licealiady ligi lekkoatletycznej chłopców - Rzeszów V. 2007
- II miejsce w finale wojewódzkim w piłce ręcznej chłopców.
- III miejsce w Finale Wojewódzkim w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej chłopców. Zawody odbyły się w Rzeszowie 24.05.2007r. Uczestniczyli: 100 m - Kamil Hawaj, Jakub Gaj, Paweł Urbanek; 400 m - Bartłomiej Buczek, Daniel Ożga, Łukasz Madejczyk; 1500 m - Krzysztof Składanowski, Radosław Niepokój, Daniel Łaś; kula - Grzegorz Kwolek, Paweł Filip, Piotr Mumz; skok w dal - Kamil Płonka, Patryk Kucharski, Damian Woźniak; sztafeta 4x100m - Kamil Płonka, Jakub Gaj, Albin Kijowski, Patryk Kucharski
|
Rok szkolny 2005/2006
|
XXX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - finał okręgowy
Blok tematyczny:
1. Agrobiznes:
- I miejsce - Rafał Puchalski
- IV miejsce - Krzysztof Szczęsny
2. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:
- I miejsce - Renata Lorenc
- Natalia Król - tytuł finalisty
Rafał Puchalski - tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej III stopnia (centralnych)
3. II miejsce w finale wojewódzkim w lidze LA chłopców.
4. IV miejsce w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
5. VI miejsce w finale wojewódzkim w piłce ręcznej chłopców.
6. Półfinał wojewódzki w koszykówce chłopców.
7. X miejsce w finale wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych ucznia Krzysztofa Składanowskiego.
|
Rok szkolny 2004/2005
|
1. Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Renata Kwolek
- I miejsce w XXIX eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku agrobiznes
- laureat XXIX OWiUR zawodów centralnych III stopnia
Rafał Puchalski - laureat Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej szczebla wojewódzkiego (zawodów okręgowych)
2. VI miejsce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców.
3. Półfinał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców.
4. X miejsce w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
|
Rok szkolny 2003/2004
|
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
I miejsce w bloku produkcji roślinnej - Marcin Prajsnar
Wyróżnienia otrzymali:
- Gabriela Mikosz - blok żywienia i gospodarstwa domowego
- Paweł Kostycz - blok produkcji zwierzęcej
- Mirosław Kucza - blok mechanizacji rolnictwa
Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny
II miejsce w eliminacjach powiatowych
Wojewódzki konkurs na "Znak produktu ekologicznego, wyprodukowanego w gospodarstwie ekologicznym, bądź przetworzonego w zakładzie produkcyjnym na terenie województwa podkarpackiego"
II miejsce - Tobiasz Szucio
|
Rok szkolny 2002/2003
|
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
1. Finał okręgowy
- blok produkcji zwierzęcej: laureat - Kostycz Paweł
- blok produkcji roślinnnej: wyróżnienie - Marcin Prajsnar
- blok mechanizacji rolnictwa: wyróżnienie - Grzegorz Urbanek
- 2. Finał krajowy
- blok produkcja zwierzęca: finalista Kostycz Paweł
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
1. Finał okręgowy:
- I miejsce indywidualnie: Nycz Bogumiła (laureatka)
- IV miejsce indywidualnie: Puchta Małgorzta (laureatka)
2. Finał krajowy:
Udział: Bogumiła Nycz, Małgorzata Puchta
Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny
- I miejsce drużynowo w eliminacjaqch międzypowiatowych
- V miejsce w finale wojewódzkim
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
- eliminacje rejonowe: kwalifikacja do finału wojewódzkiego - Paweł Kostycz
Konkurs "Praktyczna Szkoła Przedsiębiorczości"
- II miejsce - Paulina Trygar
- IV miejsce - Dorota Niemczyk
Międzyszkolny Konkurs Historyczny - "Dzieje Państwa Polskiego 960-1795"
III miejsce - Paweł Kostycz
Gminny Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych - wyróżnienie
Gminny Konkurs Inscenizacji Scenicznej - wyróżnienie
Gminny Przegląd Piosenki i Poezji - wyróżnienie
|
Rok szkolny 2001/2002
|
Międzynarodowy Konkurs Euroregionu Karpackiego - "Czeladnicy Wędrowni" - wyróżnienie dryżynowe
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
1. Finał okręgowy:
- blok żywienie człowieka: Łukasz Chynał (laureat)
- blok mechanizacji rolnictwa: Piotr Klamut (laureat)
- blok agrobiznesu: Jacek Józefczyk (laureat)
2. Finał krajowy:
- blok żywienia człowieka: II miejsce - Łukasz Chynał
- blok mechanizacji rolnictwa: laureat - Piotr Klamut
- blok agrobiznesu: finalista - Jacek Józefczyk
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
III miejsce w eliminacjach międzypowiatowych
Konkurs "Praktyczna Szkoła Przedsiębiorczości"
I miejsce za projekt - "Kafejka internetowa"
Olimpiada o Wielkich Polakach
I miejsce w konkursie o nagrodę bp. J. Chrapka - Piotr Domaradzki
Gminny Przegląd Piosenki i Poezji- wyróżnienie
Konkurs - "Europejski Autobus"
Finał powiatowy - udział
|
Rok szkolny 2000/2001
|
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
1. Finał okręgowy: tytył laureata - Agnieszka Winiarska
2. Finał okręgowy: udział
Konkurs "Zielony Karpacki Most"
3. Zdobycie przez szkołę wyróżnienia w kategorii zagrożeń związanych z działalnością człowieka
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
1. Finał okręgowy
- blok produkcja roślinna: laureatka - Gabriela Kokoszka
- blok produkcja zwierzęca: laureat - Janusz Zbiegień
- blok mechanizacji rolnictwa: laureaci - Michał Antosz, Piotr Ginda
- blok żywienia człowieka: lauretka - Zofia Krzysztof
Szkoła otrzymała puchar Rektora Akademii Rolniczej w Lublinie dla najlepszej szkoły finału okręgowego
2. Finał krajowy
- blok produkcja zwierzęca: laureat - Janusz Zbiegień
- blok żywienia człowieka: laureatka - Zofia Krzysztof
- blok produkcja roślinna: finalista - Gabriela Kokoszka
- blok mechanizacji rolnictwa: finaliści - Michał Antosz, Piotr Ginda
Konkurs Wiedzy o bhp w rolnictwie
- II miejsce - Agnieszka Hatała
- III miejsce - Sławomir Wilusz
Konkurs - "Europejski Tramwaj"
Udział w etapie powiatowym
|
Rok szkolny 1999/2000
|
Olimpiada Młodych Producentów Rolnych
1. Finał wojewódzki: I miejsce - Krzysztof Surmacz
2. Finał krajowy: udział (Krzysztof Surmacz)
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
1. Finał okręgowy
- blok produkcja roślinna: II miejsce - Krzysztof Surmacz
- blok agrobiznesu: wyróżnienie - Piotr Turowski
- blok żywienia człowieka: wyróżnienie - Katarzyna Buda
2. Finał krajowy
- blok produkcja roślinna: tytuł finalisty - Krzysztof Surmacz
Międzynarodowa Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Zawodowych
V miejsce w klasyfikacji drużynowej
Gminny Konkurs Piosenki
I miejsce w kategorii: zespół
|
Rok szkolny 1998/1999
|
Organizacja Międzynarodowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Zawodowych
W olimpiadzie tej w klasyfikacji drużynowej ZSR Iwonicz zajął I miejsce, a w indywidualnej:
- I miejsce - Grzegorz Borek
- II miejsce - Jarosław Dragan
- VI miejsce - Mirosław Łątka
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Bankowości
I miejsce drużynowo
Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej
II miejsce drużynowo
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
1. Finał okręgowy
I miejsce w bloku: produkcja zwierzęca - Jan Goryczka
2. Finał centralny
IV miejsce - tytuł laureata w bloku produkcja zwierzęca - Jan Goryczka
|