ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Awansem piłkarzy ręcznych do półfinału wojewódzkiego zakończyła się Rejonowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców. W zawodach, które odbyły się 8 grudnia w Krośnie startowały najlepsze szkoły z powiatów: strzyżowskiego (ZST Strzyżów), Krosno – grodzkiego (I LO Krosno), jasielskiego (ZSZT Jasło) oraz krośnieńskiego (ZS Iwonicz). Reprezentanci Naszej Szkoły wygrali wszystkie spotkania i pewnie awansowali do kolejnego etapu rozgrywek.

 W swoim pierwszym spotkaniu Nasi piłkarze ręczni rywalizowali z reprezentacją I LO Krosno. Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy prowadzili 2:0, a następnie 3:1. Do przerwy był już jednak remis po udanych akcjach w ataku i bezbłędnej grze w obronie całego zespołu. Druga połowa była bardzo wyrównana. Oba zespoły miały problem ze zdobywaniem bramek. Na prowadzenie wyszli zawodnicy z Krosna ale kolejne dwie bramki zdobyli uczniowie naszej szkoły i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa 5:4.
 Drugie spotkanie było jednostronne i zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny w stosunku 11:3. Drużyna ze Strzyżowa nie postawiła zbyt trudnych warunków dzięki czemu mogli się zaprezentować zawodnicy rezerwowi naszego zespołu.
Ostatnim naszym przeciwnikiem był mistrz powiatu jasielskiego ZST Jasło. Był to jednocześnie mecz o pierwsze miejsce w turnieju. Zespół z Jasła podbudowany zwycięstwem nad Krosnem 10:5 rozpoczął spotkanie bardzo zdecydowanie i objął prowadzenie 2:0 . Nie zraziło to naszych zawodników, którzy najpierw odrobili straty a następnie uzyskali dwubramkową przewagę. Przeciwnik zdołał jeszcze tylko raz zaskoczyć naszego bramkarza i to nasz zespół mógł cieszyć się ze zwycięstwa w turnieju.
 Bardzo dobra gra bramkarza oraz całej drużyny w obronie a także wola walki w obu decydujących spotkaniach gdzie drużyna przegrywała i doprowadzała do wyrównania zdecydowały o zwycięstwie w turnieju.
Chłopakom gratulujemy i życzymy kolejnego sukcesu, tym razem w półfinale wojewódzkim.

Szkołę reprezentowali:

 • Dawid Mularz I LO
 • Grzegorz Albrycht II Z
 • Michał Szwast II Z
 • Arkadiusz Marosz II Z
 • Artur Czernatowicz III TPS
 • Piotr Dąbrowski I LO
 • Szymon Szpetnar I TPS
 • Bartosz Sobiecki I TPS
 • Krystian Szarek I TPS
 • Kacper Pelczar I Z
 • Kacper Prajsnar I LO

Opiekun: Tomasz Staroń

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1720958