ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Zespół Szkół w Iwoniczu oferuje wynajem budynku internatu wraz z zapleczem kuchennym dla zorganizowanych grup w okresie ferii letnich. 

Nasza placówka jest położona w miejscowości Iwonicz, przy ul. Zadwór 15, w odległości 5 km od uzdrowiska Iwonicz-Zdrój. Internat znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 4 ha, na której znajduje się zespół boisk „Orlik - 2012”, bieżnia na 100 m ze skocznią w dal oraz niepełnowymiarowe boisko trawiaste do piłki nożnej.  Na terenie posesji znajduje się też parking na około 45 miejsc postojowych, monitorowany przy pomocy kamer telewizyjnego systemu dozorowego. 

Dysponujemy 50 pokojami 2-3 osobowymi, wyposażonymi w indywidualne węzły sanitarne. Każde piętro internatu posiada świetlice oraz dostęp do sieci internetowej Wi-Fi. Jest również dostępna cyfrowa telewizja naziemna.

Ośrodek posiada w pełni wyposażone zaplecze kuchenne z jadalnią, której powierzchnia wynosi ok. 285 m2. Przygotowanie posiłków we własnym zakresie. Jest w nim również dostępna świetlica o powierzchni ok. 80 m2. 

Zorganizowanym grupom, po wcześniejszym uzgodnieniu, udostępniamy salę sportową o wymiarach 12 m x 24 m i salę gimnastyczną z lustrami o wymiarach 7m x 14m oraz boisko „Orlik”.

W promieniu 15 km od ośrodka znajduje się wiele atrakcyjnych obiektów turystycznych i zabytkowych. W Krośnie dwie kryte pływalnie, Muzeum Podkarpackie (największa w Europie kolekcja lamp naftowych), Centrum Dziedzictwa Szkła, Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu, Rezerwat przyrody „Prządki”, zamek „Kamieniec”, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce, i wiele innych.

Można też organizować wycieczki autokarowe połączone z wędrówkami pieszymi w atrakcyjnych krajobrazowo i przyrodniczo miejscach w Magurskim i Bieszczadzkim Parku Narodowym (Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, Zalew Soliński, kolejka wąskotorowa, zagroda pokazowa żubrów w Mucznem). W odległości ok. 80 km znajduje się też Muzeum – Zamek w Łańcucie.

Z Iwonicza-Zdroju organizowane są jednodniowe wycieczki np. do Lwowa, na Słowację czy Węgry. 

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wynajem internatu  szkolnego wraz z zapleczem kuchennym, z przeznaczeniem na cele noclegowe, w okresie wakacji 2018 roku.

Warunkiem rozpatrzenia oferty jest zobowiązanie do wykorzystania przez oferenta przynajmniej trzech tysięcy osobodni w okresie wakacji, tj. od 1 lipca do 25 sierpnia 2018 r. oraz wykazanie przez oferenta przynajmniej trzyletniego okresu działalności związanej z organizacją wypoczynku letniego dla grup turystycznych.

W ofercie należy podać proponowaną stawkę czynszu za jeden osobodzień. 

Oferty należy składać w formie pisemnej do dnia 15 stycznia 2018 r. w sekretariacie Zespołu Szkół w Iwoniczu, ul. Zadwór 15, 38-440 Iwonicz, osobiście lub za pośrednictwem poczty.

Po dokonaniu wyboru najkorzystniejszej oferty, zawarta zostanie umowa najmu obiektu na okres wakacji (od 1 lipca, do 25 sierpnia 2018 r.), z możliwością jej późniejszego przedłużenia.

Obiekt można oglądać w dni robocze w godzinach od 8.00 do 20.00.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny:

Tel: 13 43 518 11 

Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1720923